PostHeaderIcon Teatr Rozrywki w Chorzowie

WYJAZD do Teatru Rozrywki w Chorzowie

23 marca (poniedziałek). Zbiórka przy MDK o godz. 16.00

koszt 125 zł

Zapisy do 6 marca w MUTW MDK

------------------------------------

12 TENORS & DIVA
koncert

12 Tenors & Diva to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym show businessu, i nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki, artysta o niepodważalnym autorytecie.

Zespół tworzą międzynarodowi artyści – wokaliści grupy LeonVoci – obdarzeni naturalnymi i pięknie brzmiącymi głosami o wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji oraz zespół Kalophonia, wykonujący głównie utwory nawiązujące do stylu a cappella. Obok nich zobaczymy i usłyszymy Melanie Goerlitz, gwiazdę z Nowego Jorku, która jako solistka bierze udział w wielu produkcjach broadwayowskich, a także koncertuje na scenach USA oraz Europy. Goerlitz jest absolwentką prestiżowego Carnegie Mellon University w Pittsburghu, po ukończeniu którego otrzymała dyplom z wyróżnieniem oraz stypendium na studia mistrzowskie we Włoszech. Po ukończeniu klasy mistrzowskiej Melanie Goerlitz odniosła swój pierwszy sukces – profesjonalny debiut operowy w Nannetta Falstaff i Musetta w Cyganerii, który został zarejestrowany archiwalnie przez Radio City Rocckettes. Melanie Goerlitz jest solistką w amerykańskim „National Tours”, specjalizującą się w wykonaniach „Swing Broadway Musical i Pop”.

Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej INSO, która występuje każdego roku w największych salach koncertowych Europy, m.in. w Filharmonii w Berlinie, w Zurychu, w Monachium czy Concertgebouw w Amsterdamie.

Charakterystycznym dla koncertów 12 Tenors & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, oraz humor, który burzy stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.

W ten magiczny wieczór usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali oraz aranżacje utworów współczesnych, rockowych i pop kultury takich, jak ponadczasowa Granada Austina Lary, czy też hit Jana Kiepury Brunetki Blondynki, oklaskiwany na całym świecie przebój grupy Il Divo Unbrake My Heart, czy też We Will Rock You zespołu Queen, przeboje grupy ABBAMamma MiaDancing Queen oraz ponadczasowe hity Whitney Houston – All at once czy I wanna dance with somebodyHallo (Beyonce) czy duet Shallow Bradlayem Cooperem i Lady Gagą z filmu Narodziny Gwiazdy, nagrodzony Grammy w 2018 r.

12 Tenors & Diva, to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców.Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

czas trwania: 120 minut
 

Harmonogramy
Semestr
Zimowy 2019/2020 r.

Harmonogram wykładów audytoryjnych na MUTW - Semestr Letni 2019 r.


Plan zajęć fakultatywnych na MUTW – Semestr Letni 2019 r.

Statystyka
Odsłon : 802347
Goście Online
Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości