Z ostatniej chwili
Biuro MUTW
czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godz.: 10:00-12:30 w Miejskim Domu Kultury w pok. Nr 30 I piętro.
tel. kontaktowy: (34) 313-26-59

PostHeaderIcon III Marsz Seniorów z Wnukami 13 października 2018 r.

Dzień 13.października.2018 r. obudził się rześki i słoneczny. Z każdą godziną robiło Trzeciego Wieku do przyjścia na „Dotyk Jury” w Myszkowie i wzięcia udziału w „III Marszu Seniorów nordic walking z wnukami”. O godzinie 1000 wszystkich uczestników powitała pani koordynator Teresa Żarska. Do bezpiecznego marszu przygotowała natomiast pani Lidia Opałka, prowadząc profesjonalną rozgrzewkę.

Nadszedł czas startu. Zawodnicy z zapałem ruszyli na trasę, prowadzącą przez mieniący się kolorami jesieni las oraz malowniczo położone stawy, z których dochodziły odgłosy kumkających żab, a rosnące sitowie utworzyło piękną alejkę. Metę przekroczyli mniej lub bardziej zmęczeni, ale radośni i uśmiechnięci wszyscy uczestnicy marszu, którzy otrzymali pamiątkowe medale.

Teraz nadszedł czas na wspólne biesiadowanie. Grillowanie kiełbaski i kaszanki wybornie smakowały po trzy kilometrowym marszu. Była również kawa, herbata i smaczne domowe ciasta.

Dopełnieniem wspaniałej atmosfery było wręczenie nagród. Pierwsze miejsce ex aequo zajęli Józef Leski i 12-letnia Maja Janas Nagrodzona została również najstarsza uczestniczka pani Marta Daszczyńska oraz babcie z wnuczkami: Anita Marek z wnuczkami Matyldą i Gabrielem, Jadwiga Toporowska z wnuczkami Natalią i Maciejem, Krystyna Dziewińska z wnuczką Lilianną Pasamonik.

To spotkanie było czasem rozmów, zawierania nowych przyjaźni oraz wytchnieniem od codziennych trosk i wspaniałym wypoczynkiem na łonie natury.

Do zobaczenia za rok.

Sporządziła: Anita Marek

Kliknij w obrazek aby otworzyć!

Poprawiony (wtorek, 08 stycznia 2019 21:01)

Letni 2019 r.

Bezpieczne strony internetowe